gimnazjum

SUKCESY... SUKCESY... 2016/2017

nazwa konkursu

nazwisko i imię ucznia, klasa

zdobyte miejsce


opiekun

Zasięg:                                                              SZKOLNY

KURATORYJNY KONKURS CHEMICZNY

Janeczek Jakub  III a

Kozłowska Zuzanna kl. IIIa

Mataśka  Piotr kl.IIIb

Kamola Martyna kl.IIIb

Wolska Wiktoria kl.IIIb

Owczarek Aleksandra kl.IIIb

Gruda Hubert  kl. III a

-

-

-

-

-

-

kwalifikacja do et.rejon.

M.Baluch

WOJEWÓDZKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI W GIMNAZJUM.

Mataśka Piotr III B

Kamola Martyna III B

Włodarczyk Monika II B

Galewicz Jan II B

Lis Konrad II B

Florczyk Patrycja II a

---------------

M.Banaś-Winiarska

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z J.POLSKIEGO – ETAP SZKOLNY

Monika Włodarczyk kl.IIb Janeczek Jakub kl. IIIa

-

kwalifikacja do et.rejon.

J.Ignatowska

E.Rembowska

WOJEWODZKI KONKURS Z HISTORII

BanaśMateusz III b

Klarzyński Andrzej III b,

Lis Konrad, II b

Galewicz Jan, II b

Klarzyński Adrian III B

kwalifikacja do et.rejon.

kwalifikacja do et.rejon.

-

-

-

A.Cichowicz

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY - GEOGRAFIA

Bziukiewicz Arkadiusz IIb

Fendor Marianna IIa

Florczyk Patrycja IIa

Gruda Hubert IIIa

Klarzyński Adrian IIIb

Lis Konrad IIb

Mataśka Wiktoria IIa

Sobczak Wiktoria IIa

Śmiglewski Hubert IIa

Włodarczyk Monika IIb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

awans

E.Sadza

KURATORYJNY KONKURS WIEDZY O SZTUCE - SEKCJA MUZYKI

Janeczek Justyna, Ia

Lisiecka Wiktoria, Ia

Cieślak Milena, Ia

Witkowska Ewa, Ia

Janeczek Jakub, IIIa

udział

W.Furmańczyk

WOJEWÓDZKI KONKURS

J. ROSYJSKIEGO

ETAP SZKOLNY

Janeczek Jakub IIIa

Kamola  Martyna IIIb

Gruda Hubert IIIa

Owczarek Aleksandra IIIb

Skiba Patrycja IIa

88%

81,66%

75%

76,7%

60%

W.Czyż

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z

J. ANGIELSKIEGO

Mataśka Piotr kl. IIIb

Kamola Martyna kl. IIIb

Janeczek Jakub kl.III a

Ilski Marcin kl.III a

Skiba Patrycja, kl. II a

Włodarczyk Monika, kl. IIb

 

M.Dudek

J.Smolnik

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z BIOLOGII – ETAP SZKOLNY

Klarzyński Andrzej kl. IIIa

--------------

K.Grala

KONKURS NA WYSTRÓJ ŚWIĄTECZNEJ KLASY

II B

II miejsce

M.Banaś-Winiarska

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW

Włodarczyk Monika II B

Galewicz Jan II B

Florczyk Patrycja II a

Ilski Marcin III a

Gruda Hubert III a

Janeczek Jakub III a

Mataśka Piotr III b

--------------

M.Banaś-Winiarska

SZKOLNY KONKURS NA FILMIK HISTORYCZNY „POBAWMY SIĘ HISTORIĄ”

Michalska Magdalena kl. Ia

Flakowska Zuzanna kl.Ia

Grzanka Anita kl. Ia

Wolski Kamil kl.Ia

Oliwia Krasińska kl.Ia

Śmiglewski Hubert kl.IIa

Włodarczyk Monika kl.IIb

Jędrzejak Bartłomiej kl.IIb

Bryl Piotr kl.IIb

Galewicz Jan kl.IIb

Rembisz Artur kl.IIb

Koliński Dawid kl.IIa

Skiba Patrycja kl.IIb

Krotowska Natalia kl.IIa

Urbaniak Jakub kl.IIa

Wydrzyński Kacper kl.Ib

Jabłoński Łukasz kl.Ib

Nowicki Przemysław kl.Ia

Kapuściński Jakub kl.Ib

1 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

A.Cichowicz

II KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ – PIOSENKA BOŻONARODZENIOWA

Witkowska Ewa kl.Ia

Krasińska Oliwia kl.Ia

Fendor Marianna kl.IIa

Florczyk Patrycja kl.IIa

-

M. Dudek

KONKURS NA PLAKAT PROMUJĄCY KSIĄŻKĘ-NOWOŚĆ WYDAWNICZĄ

Salamon Oliwia, kl. III b,

Mielczarek Katarzyna, kl.IIIb,

Flakowska Zuzanna, kl. Ia,

Cieślak Milena, kl.Ia,

Matusiak Patrycja, kl.Ia

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III  miejsce

J.Ignatowska

A.Sitek-Rutkowska

KONKURS PLASTYCZNY „PRZEPIS NA POTRAWĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

Flakowska Zuzanna kl.Ia

Janeczek Justyna kl.Ia

Lisiecka Wiktoria kl.Ia

I miejsce

II miejsce

III miejsce

A.Sitek-Rutkowska

KONKURS RÓŻAŃCOWY

Witkowska Ewa kl.Ia

Placek Aleksandra kl.Ia

I miejsce

II miejsce

A.Pluta

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Magdalena Michalska kl.Ia

Flakowska Zuzanna kl.Ia

I miejsce

 

A.Pluta

A.Sitek-Rutkowska

I MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Ratajczyk Paulina kl.Ib

Kuźnik Paulina kl. IIa

Sobczak Wiktoria kl. IIa

Flakowska Zuzanna kl.Ia

Grzanka Anita kl. Ia

Lisiecka Wiktoria kl.Ia

Matusiak Patrycja kl.Ia

Michalska Magdalena kl.Ia Włodarczyk Julia kl.Ia

Chaładyniak Julia kl.Ib

Nowak Julia kl.Ib

Pietrzak Klaudia kl. Ib

Placek Aleksandra kl.Ib

Solarek Zuzanna kl. Ib

Tutek Wiktoria kl.Ib

Kaczmarzyńska Anita kl.IIa

Fryś Kinga kl.IIb

Wosik Wiktoria kl. IIb

Chaładyniak Małgorzata kl.IIIa Marczewska Gabriela kl.IIIa

I miejsce

II miejsce

III miejsce

A.Mamos

MIĘDZYKLASOWE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

II a, b

I a, b

III b

III a

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

P.Kaniewski

Zasięg:                                                              GMINNY

GMINNE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

Michalska Magdalena kl.Ia

Włodarczyk Julia kl.Ia

 

I miejsce

Gimnazjum III miejsce

A.Mamos

II MEMORIAŁ WALDEMARA RUDZKIEGO W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA

Ilski Marcin IIIa

Kubiak Konrad IIb

VI

VIII

P.Kaniewski

Zasięg:                                                              POWIATOWY/REJONOWY

POTRAWA BOŻONARODZENIOWA

Krajewska Katarzyna kl. IIb

Sowińska Natalia kl. IIb

--------------

K.Grala

GRA ULICZNA

Włodarczyk Monika kl.IIb

Lis Konrad  kl.IIb

Galewicz Jan  kl.IIb

Janeczek Jakub kl.IIIa

Gruda Hubert   kl.IIIa

I miejsce drużynowo

R.Walocha

KONKURS PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ W JĘZYKU OBCYM

Fendor Marianna, kl. II a

Włodarczyk Patrycja kl. IIa

brak

J.Smolnik

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Michalska Magdalena kl.Ia

I miejsce – NAGRODA WÓJTA GMINY ZD. WOLA

A.Pluta

A.Sitek-Rutkowska

POWIATOWE  INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Grzanka Anita kl. Ia,

Marczewska Gabriela kl. IIIa, Chaładyniak Małgorzata kl.IIIa,

Kuźnik Paulina kl. IIa

Sobczak Wiktoria kl. IIa

Chaładyniak Julia kl.Ib

Ratajczyk Paulina kl.Ib

 

A.Mamos

POWIATOWA GIMNAZJADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

 

Flakowska Zuzanna kl.Ia

Lisiecka Wiktoria kl.Ia

Matusiak Patrycja kl.Ia

Włodarczyk Julia kl.Ia

Janeczek Justyna kl.Ia

Chaładyniak Julia kl.Ib

Placek Aleksandra kl.Ib

Sawicka Weronika kl. Ib

Kuźnik Paulina kl.IIa

Marczewska Gabriela kl.IIIa

IV miejsce

A.Mamos

POWIATOWE ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI DNIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Flakowska Zuzanna kl.Ia

Nowicka Aleksandra kl. IIIa

Michalska Magdalena kl. Ia

Janeczek Justyna kl. Ia

Julia Włodarczyk kl. Ia

Cieślak Milena kl. Ia

Klarzyński Adrian kl. IIIb

Drużynowo -I miejsce

I miejsce

II miejsce

 

 

 

V miejsce

A.Mamos

POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Michalska Magdalena kl. Ia

Włodarczyk Julia kl. Ia

Katarzyna Mielczarek kl.IIIb

IV miejsce

A.Mamos

POWIATOWA GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Marczewska  Gabriela kl. IIIa Chaładyniak Małgorzata kl.IIIa Natalia Kobiela kl. IIIa

Lisiecka Wiktoria kl.Ia

Matusiak Patrycja kl.Ia  Marczewska  Katarzyna kl.Ia Klimczak Dominika kl.IIIa

Dąbrowska Wanesa kl. IIIb

Wolska Wiktoria kl. IIIb

Gruszczyńska Natalia kl. IIIb Kozłowska Zuzanna kl. IIIa

Nowicka Aleksandra kl. IIIa

II miejsce

A.Mamos

POWIATOWA GIMNAZJADA W INDYWIDUALNYCH  BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

Małek Witold IIIa

Walczak Seweryn IIa

Wąsowicz Jakub Ib

Tedys Mateusz Ib

Klarzyński Adrian IIIb

Kubiak Konrad IIb

Bryl Piotr IIb

Bziukiewicz Arkadiusz IIb

Piller Wojciech Ib

udział

P.Kaniewski

POWIATOWA GIMNAZJADA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Małek Witold IIIa

Walczak Seweryn IIa

Wąsowicz Jakub Ib

Tedys Mateusz Ib

Klarzyński Adrian IIIb

Konrad Kubiak IIb

Bryl Piotr IIb

Bziukiewicz Arkadiusz IIb

Piller Wojciech Ib

Dudek Dawid Ia

udział

P.Kaniewski

POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM

Ilski Marcin IIIa

Kubiak Konrad IIb

Dudek Dawid Ia

udział

P.Kaniewski

Zasięg:                                                              WOJEWÓDZKI

-

-

-

-

Zasięg:                                                              OGÓLNOPOLSKI

Projekt ZUS. Lekcje ZUS

 

rozstrzygnięcie w II półr.

A.Cichowicz

Comments