szkoła podstawowa


SUKCESY ...  SUKCESY ....... 2016/2017

   

nazwa konkursu

nazwisko i imię ucznia, klasa

zdobyte miejsce

opiekun

Zasięg:                                                              SZKOLNY

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

(ETAP SZKOLNY)

Kubiak Karolina kl.5

Gąsiorowska Magdalena kl.5

Barski Szymon kl.5

Kozłowski Adam kl.5

Filipczak Bartosz kl.5

Król Adrian kl.5

udział

M.Dudek

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO (ETAP SZKOLNY)

Kabzińska Wiktoria kl.6 b

Szymańska Marta kl. 6 b

Cyk Martyna kl. 6 a

Olejniczak Marcelina kl. 6 a

Kubiak Maciej kl. 6 a

udział

A.Stobiecka

KONKURS NA PLAKAT PROMUJĄCY KSIĄŻKĘ - NOWOŚĆ WYDAWNICZĄ

Maria Płatekkl. 4 b

Weronika Kiedrowska kl. 4 b

Krystian Białeckikl. 5

I miejsce

II miejsce

III miejsce

J.Ignatowska

A.Sitek-Rutkowska

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA „OLIMPUS”

Filipczak Bartosz kl. 5

Kozłowski Adam kl. 5

Jama Antonina kl. 5

Piller Kacper kl. 5

Kabzińska Wiktoria kl. 6b

Kubiak Maciej kl. 6a


14 miejsce

 

  

8 miejsce

 

J.Ignatowska

A.Stobiecka

IX REJONOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Wtykło Julia

Rynkiewicz Franciszek

Sadziński Szymon

Matusiak Hubert

Lisiecka Gabriela

Gajzler Nikola

Kaźmierczak Miłosz

Szulc Aleksander

Jeliński Oliwier

Witkowski Szymon

Dawidziak Weronika

Chruścielski Sebastian

Wilmański Sebastian

 

II etap

 

 

 

 

II etap

II etap

 

II etap

II etap

II etap

M.Dudek

A.Kiedrowska

 

DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- KONKURS SZKOLNY

Kabzińska Wiktoria, kl. 6 b Kaźmierczak Zuzanna kl.6 b

BlaźniakNikolkl.6 b

Przepióra Klaudia kl.6 b

Kusiak Kacper kl.6 a

WalusińskaKingakl.6 a

Kajszczak Adam kl.6 a

Cyk Martyna kl.6 a

Kubiak Maciej kl.6 a

Białecki Adam kl.6 a

Sobanty Aleksandra kl.6 a

Martyna Cyk kl.6 a

brak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce

J.Smolnik

A.Kiedrowska

KONKURS PLASTYCZNY „PRZEPIS NA POTRAWĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

Klasy 0-3

Mikulski Sebastian 0

Kusiak Natalia 3b

Smolnik Tymoteusz 2a

Zuzanna Kopka 3a

Ruta Erika 3a

Modrzejewska Alicja 3a

Klasy 4-6

Kabzińska Wiktoria 6a

Kubiak Karolina 5

Brzękowski Patryk 6a

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

A.Sitek Rutkowska

KONKURS RÓŻAŃCOWY

Ciszewska Julia kl. 6b

III miejsce

A.Pluta

KONKURS KOLĘD

klasa 2a

klasa 2 b

klasa 3 b

klasa 3a

klasa 6b

klasa 5

klasa 4 a/4 b

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

I miejsce

II miejsce

III miejsce

T.Kozłowski

I.Kołodziejczyk

K.Zielińska

E.Fulko

M.Baluch

A.Sitek-Rutkowska

A.Stobiecka/ W.Furmańczyk

PLASTYCZNY – PORTRET NAJLEPSZEGO NAUCZYCIELA

Lisiecka Gabriela kl.3b            

Lisiecka Natalia kl.3b

Kusiak Natalia kl.3b

Owczarek Martyna kl.3b

Kajszczak Lena kl.3b

Białecka Nikola kl.3b

Szukalska Angelika kl.3b

Szulc Aleksander kl.3b

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

----

----

K.Zielińska

KONKURS PLASTYCZNY – PRZEPIS NA POTRAWĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Mikulski Sebastian kl.0

Kusiak Natalia kl.3b

Smolnik Tymoteusz 2a

LisieckaNataliakl.3b

Lisiecka Gabriela kl.3b

Białecka Nikola kl.3b

Woszczak Łukasz 2a

Jasiaczyk Julita kl.0

Janiak Izabela kl.0

Szrejter Antoni kl.0

I miejsce

II miejsce

III miejsce

----

----

----

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

A.Pietrzak

K.Zielińska

T.Kozłowski

 

I MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

KLASY IV

Tutek Daria kl.4a

Raźna Martyna kl.4a

Zarzycka Justyna kl.4b

Kanty Wiktoria kl. 4a

Kępniak Kamila kl.4a

Kluska Zuzanna kl.4a

Kmiecik Konstancja kl.4a

Olejnik Wiktoria kl. 4a

Pietrzak Amelia kl. 4a Powichrowska Martyna kl. 4a

Kaczmarzyńska Kinga kl. 4b Kiedrowska Weronika kl. 4b Śmiglewska Zuzanna kl.4b

KLASY V-VI

Olejniczak Elwira kl. 6b

Olejniczak Marcelina kl.6a

Walusińska Kinga kl.6a Gąsiorowska Magdalena kl.5 Huderek Patrycja kl.5

Jama Antonina kl.5

Woszczak Natalia kl.5

Kubiak Karolina kl.5

Siekierska Amelia kl.5

Pietrzyk Aleksandra kl.6a

Stefańska Maria kl. 6a

Blaźniak Nicola kl.6b

Kamzol Martyna kl. 6b

Szymańska Marta kl. 6b

Wąsowicz Maria kl.6b

Włodarczyk Martyna kl. 6b

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

 

 

A.Mamos

MIĘDZYKLASOWE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

6 A

6B

5

4 A, B

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

P.Kaniewski

Zasięg:                                                              GMINNY

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA

Rynkiewicz Franciszek 3a

Górecki Mikołaj 3a

Kołodzi Dawid 3a

Leporowski Dariusz 3a

Jeliński Oliwier kl.3b

Matusiak Hubert kl.3b

Sadziński Szymon kl.3b

Bomba Oskar  kl.3b

Kokuszko Wiktor kl.3b

Kozłowski Szymon kl.3b

II miejsce drużynowo

 

E. Fulko

K.Zielińska

GMINNE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM

Walusińska Kinga kl.6a – I miejsce, Pietrzyk Aleksandra kl. 6a

Imiejsce drużynowo

A.Mamos

II MEMORIAŁ WALDEMARA RUDZKIEGO W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA

Kępniak Dawid 6a

Sawicki Mateusz 6a

II

IV

P.Kaniewski

Zasięg:                                                              POWIATOWY/REJONOWY

KARTKA NA BOŻE NARODZENIE

Dawidziak Weronika 3a

Placek Justyna 3a

Wtykło Julia 3a

Matusiak Kinga 2b

Staniewska Paula 2b

nominacja do wystawy

 

-

-

Fulko

 

 

I.Kołodziejczyk

POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

Matusiak Kinga 2B SP

Giezek Mateusz 2B SP

4

4

T.Kozłowski

POWIATOWE  INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

KLASY IV

Kępniak Kamila kl.4a

Kluska Zuzanna kl.4a

Raźna Martyna kl.4a

Tutek Daria kl.4a

Kaczmarzyńska Kinga kl. 4b Śmiglewska Zuzanna kl.4b

Zarzycka Justyna kl.4b

KLASY V-VI

Olejniczak Elwira kl.6b

Walusińska Kinga kl.6a

Huderek Patrycja kl.5

Jama Antonina kl.5

Pietrzyk Aleksandra kl.6a  Olejniczak Marcelina kl.6a

Wąsowicz Maria kl.6b

Zespołowo II miejsce

 

 

 

 

 

 

 

IV miejsce

Vmiejsce

A.Mamos

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

Tutek Daria kl.4a

Raźna Martyna kl.4a

Zarzycka Justyna kl.4b

Grzanka Angelika kl.5

Huderek Patrycja kl. 5

Olejniczak Marcelina kl.6a Olejniczak Elwira kl. 6b

Wąsowicz Maria kl. 6b

Pietrzyk Ola kl. 6a

Walusińska Kinga kl. 6a

IV miejsce

 

A.Mamos

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Olejniczak Elwira kl. 6b

Wąsowicz Maria kl. 6b

Pietrzyk Ola kl. 6a

Walusińska Kinga kl. 6a

Manitta Zoe kl.6a

Kamzol Martyna kl.6b

Klimczak Martyna kl. 6b

Szymańska Marta kl. 6b

Ciszewska Julia kl. 6b

II miejsce

A.Mamos

POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – SP7

Olejniczak Elwira kl. 6b,

Wąsowicz Maria kl. 6b,

Pietrzyk Ola kl. 6a,

Walusińska Kinga kl. 6a,

Kamzol Martyna kl6b,

Szymańska Marta kl. 6b,

Ciszewska Julia kl. 6b

Sobanty Aleksandra kl. 6a

VII, X miejsce

A.Mamos

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Olejniczak Elwira kl. 6b

Wąsowicz Maria kl. 6b

Pietrzyk Ola kl. 6a

Walusińska Kinga kl. 6a

Manitta Zoe kl.6a

Kamzol Martyna kl.6b

Klimczak Martyna kl. 6b

Szymańska Marta kl. 6b

Ciszewska Julia kl. 6b

Opalińska Julia kl 6a

Gąsiorowska Magdalena kl.5

Angelika Grzanka kl.5

 

 

III miejsce

A.Mamos

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Walusińska Kinga kl. 6a

Pietrzyk Ola kl. 6a

Włodarczyk Martyna kl.6b

II miejsce

A.Mamos

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNYCH  BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

Olaf Wiśniewski 4a

Krotowski Kacper 4a

Staniewski Bartosz 4b

Wrąbel Szymon 4b

Urban Aleksander 4a

Szkopiecki Tomasz 4a

Zarzycki Mateusz 6b

Kępniak Dawid 6a

Kubiak Maciej 6a

Mataśka Filip 6a

Sawicki Mateusz 6a

Krotowski Mikołaj 6a

Kaźmierczak Adrian 6a

udział

 

P. Kaniewski

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Wiśniewski Olaf 4a

Krotowski Kacper 4a

Staniewski Bartosz 4b

Piller Kacper 5

Pluskota Łukasz 5

Szrejter Sebastian  5

Zarzycki Mateusz 6b

Kępniak Dawid 6a

Kubiak Maciej 6a

udział

P. Kaniewski

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM

Sawicki Mateusz 6a

Kępniak Dawid 6a

III miejsce

P. Kaniewski

Zasięg:                                                              WOJEWÓDZKI

 

 

 

 

Zasięg:                                                              OGÓLNOPOLSKI

KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK”

Wiśniewski Olaf 4 a

Ratajczyk Wiktor 4 a

Szymańska Marta 6b

Ciszewska Julia 6b

Kabzińska Wiktoria 6b

Kaźmierczak Zuzanna 6b

Włodarczyk Martyna 6b

Zarzycki Mateusz 6b

wyniki będą podane w późniejszym terminie

M. Baluch

KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK”

Jeliński Oliwier kl.3b

Matusiak Hubert kl.3b

Sadziński Szymon kl.3b

Kozłowski Szymon kl.3b

Szulc Aleksander kl.3b

brak wyników

K.Zielińska

„ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM”

wszyscy uczniowie oddziału przedszkolnego

udział

A.Pietrzak



                                     GRATULUJEMY I  WSZYSTKIM  ŻYCZYMY PODOBNYCH SUKCESÓW  !!!




Comments